Blisko
Aplikacja mobilna Betwinner

100% bonus za rejestrację

ZAKŁADAJ TERAZ

Szybkość płatności  5.0

Bonusy i oferty  5.0

Bezpieczeństwo  5.0

Oprogramowanie i gry  5.0

Ocena ogólna  5.0

Sposoby na grę u bukmachera

Sukcesy profesjonalnych bukmacherów inspirują wielu fanów sportu do wypróbowania swoich umiejętności przewidywania przebiegu meczów i skutecznego obstawiania zakładów. Inspirujące są również statystyki, według których całkiem spory odsetek graczy ma stały dochód z wygranych u bukmacherów, a niektórzy szczęśliwcy mają szczęście zarobić ponad milion.

I tu główny nacisk należy położyć na słowo "przewidywać". Zakłady bukmacherskie nie mają nic wspólnego z wróżeniem z fusów po kawie i innych magicznych atrybutów. Sekret tkwi w wysokim poziomie wiedzy i stosowaniu precyzyjnych strategii, jak pokonać bukmachera.

Co więc powinien zrobić początkujący obstawiający, aby odnieść sukces w zakładach sportowych, które przynoszą wygrane?

Zdefiniujmy kilka podstawowych zasad jak grać poprawnie i jak pokonać firmę bukmacherską:

 • Przeanalizuj statystyki poprzednich gier zespołowych i notowań w wybranej dyscyplinie sportu;
 • Zdecyduj się na strategię;
 • wybierz sport, w którym jesteś dobry i zacznij obstawiać;
 • Dokładnie przeanalizuj kursy oferowane przez różne BK;
 • staraj się obstawiać nietypowe kursy, szczególnie na sporty, które nie są zbyt popularne;
 • Nie bój się przegrywać, ale wydawaj mądrze, nie pod wpływem emocji;
 • Używaj widelców i podnośników w zakładach na różne dyscypliny sportowe.

Głównym błędem popełnianym przez początkujących jest strach przed przegraną. Nawet zawodowi hazardziści podkreślają, że nigdy nie mają 100% pewności, że zakład się uda, ponieważ w meczach sportowych występuje czynnik ludzki, który sprawia, że ostateczny wynik jest nieprzewidywalny. Ale ich głównym bodźcem napędowym nie jest strach przed przegraną, ale brak wygranych w dłuższym okresie czasu.

Profesjonalni loss makerzy uważają, że konieczne jest oglądanie transmisji online ze wszystkich meczów, na które zostały postawione zakłady. Pozwala to, w przypadku nieprzewidzianego wyniku, na szybkie dostosowanie go w grze i uniknięcie dużych strat.

Wskazówki dotyczące wygranej

Jak matematycznie pokonać bukmachera. Korzystając z porad doświadczonych bukmacherów, można uzyskać naprawdę cenne informacje o tym, jak pokonać bukmachera bez uszczerbku dla własnego budżetu. Wielu z nich uważa, że należy obstawiać tylko te dyscypliny, które się dobrze zna, a nie ufać różnym prognostykom i innym "ekspertom". Wątpliwi analitycy, w najlepszym przypadku, będą po prostu losowo odgadnąć właściwy wynik, ale każdy początkujący może równie dobrze to zrobić.

Samodzielnie analizując statystyki gier na podstawie dostępnych informacji, uzyskasz lepsze wyniki i będziesz mógł świadomie obstawiać te zdarzenia, których wynik jest pewny w co najmniej 90%.

Przed zawarciem zakładu nie skupiaj się na dobrych kursach, ale na własnych danych analitycznych, w tym:

 • umiejscowienie przeciwników w rankingu;
 • zwycięstwa drużyny gospodarzy;
 • liczba zwycięstw gości na wyjeździe;
 • monitorowanie wpisów graczy w sieciach społecznościowych;
 • cele, do których dąży każdy z przeciwników w danej grze.
 • Wyniki ostatnich meczów przeciwnych drużyn.

Należy pamiętać, że nikt nie jest zabezpieczony przed stratami. Ale przeznaczając na zakłady pewną część swojego budżetu, której nie żal stracić, zawsze będziesz mógł obstawić i mieć możliwość osiągnięcia celu, zarobiwszy solidną sumę pieniędzy.

Szczęścia można spróbować w biurze bukmacherskim Betwinner Polska. Aby rozpocząć grę wystarczy wpłacić depozyt w wysokości 4,5 PLN.