Blisko
Aplikacja mobilna Betwinner

100% bonus za rejestrację

ZAKŁADAJ TERAZ

Szybkość płatności  5.0

Bonusy i oferty  5.0

Bezpieczeństwo  5.0

Oprogramowanie i gry  5.0

Ocena ogólna  5.0

Zakłady bukmacherskie Betwinner Polska

Betwinner to stosunkowo młode biuro bukmacherskie, które pojawiło się w tej sferze usług nie tak dawno, bo w 2007 roku. Do tej pory bukmacher nie został jeszcze członkiem SRO i nie podpisał umowy z UBMS, co jest plusem dla graczy - od swoich wygranych nie mogą zapłacić 13% podatku. Właśnie z tego powodu bukmacher musi aktywnie korzystać z mirrorów, co jednak nie powoduje żadnych niedogodności, ponieważ oficjalna strona odzwierciedla swoją funkcjonalność. Przyjrzyjmy się więc korzyściom płynącym ze współpracy z Betwinnerem oraz temu, jak obstawiać zakłady w Betwinnerze.

Spready Betwinner, kursy

Betwinner prematch obejmuje ponad 40 dyscyplin sportowych z dobrym opracowaniem i zróżnicowanym pokryciem. Dla doświadczonych graczy jest wystarczająco dużo ciekawych rynków. Jednak oprócz sportów na stronie bukmachera można obstawiać cybersporty, loterie, wydarzenia z show-biznesu i świata polityki.

W piłce nożnej można obstawiać wszystkie najważniejsze turnieje, nie tylko zawodowe, ale także amatorskie. Czołowe mistrzostwa Europy są tutaj dobrze rozwinięte do lig regionalnych i rozgrywek pucharowych. Są mistrzostwa krajowe i turnieje o Puchar Europy. Linia produktów obejmuje ponad 1000 rynków: wyniki kardynalne, sumy, handicapy, statystyki drużynowe, statystyki indywidualne, itp.

Czołowe ligi Rosji i Ameryki Północnej, mistrzostwa krajowe, zawody międzynarodowe, mecze towarzyskie są reprezentowane w składzie hokejowym. Różnorodne rynki z wieloma nietypowymi rynkami z shootoutami, karami, formatami zdobytego krążka itp.

Tenis przedmeczowy obejmuje turnieje Grand Slam, ATP, WTA itp. Relacja z ligi obejmuje rynki dla majorów, sumy setów, indywidualne wyniki.

Sekcja Live jest porównywalna z najlepszymi firmami bukmacherskimi. Oprócz tradycyjnych sportów szeroko reprezentowany jest w nim cybersport. Notowania są aktualizowane bez opóźnień. Wiele meczów z transmisjami wideo.

Zakłady Betwinner

Aby obstawiać, wystarczy zarejestrować się na stronie lub na lustrze bukmachera. Przy pierwszej wpłacie użytkownik otrzymuje bonus 100% od wpłaty, ale nie więcej niż 259 PLN Aby je obstawiać, należy postawić kwotę 5 razy większą od kwoty na Parlay. Parlay musi zawierać co najmniej 3 gry, a stosunek kursów zaczyna się od 1.40. Betwinner to wygodna platforma bukmacherska z dużym potencjałem do dalszego rozwoju.